Witamy!

Blog o finansach i bankowości oraz jak inwestować w skarby na przyszłość

Listopad 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017 Marzec 2017

usługi

Przydatność tłumaczeń językowych

2017-11-27 | Joanna

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, przedsiębiorstwa, tłumaczenia, usługi

(...) Tłumaczenia językowe są powszechnie stosowanymi usługami na rynkach konsumenckich. Zapoznanie się z pewnymi usługami na rynku jest bardzo ważne dla możliwości skutecznego prowadzenia własnego biznesu i realizacji swoich wszystkich planów biznesowych. Jak wygląda w tej chwili struktura zapotrzebowania językowego i czego oczekują (...)

Naprawa pomp i sprężarek, cięcie laserowe oraz wod

2017-11-22 | Katarzyna

frazy kluczowe: naprawa, pompy, serwis, sprężarki, usługi

(...) Naprawa pomp i sprężarek, cięcie laserowe oraz cięcie wodą są w Polsce coraz popularniejsze. Widzimy rosnący trend na wykorzystywanie w naszym kraju odnawialnych źródeł energii, zarówno w przedsiębiorstwach, jak i codziennym życiu. Jest to również widoczne w branżach zajmujących się naprawą, zabezpieczeniem antykorozyjnym, czy po (...)

Grawerowanie

2017-08-14 | Katarzyna

frazy kluczowe: ekonomia, finanse, grawerowanie, przedsiębiorstwa, usługi

(...) Żyjemy w świecie, w którym wszystko wydaje się pochodzić z masowej produkcji. Nic dziwnego, że wielu ludzi ma dosyć i marzy o odrobinie indywidualizmu... Którą na szczęście da się osiągnąć niewielkim kosztem. Wystarczy spojrzeć na profesjonalne grawerowanie w Piasecznie, aby się o tym przekonać! To świetny (...)