Witamy!

Blog o finansach i bankowości oraz jak inwestować w skarby na przyszłość

Listopad 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017 Marzec 2017

przedsiębiorstwa

Przydatność tłumaczeń językowych

2017-11-27 | Joanna

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, przedsiębiorstwa, tłumaczenia, usługi

(...) polskie starają się wchodzić na te rynki, oczekując zdobycia szerokich rynków zbytu dla swoich produktów oraz usług. Podobnie ma to miejsce w dziedzinie pracowników ze wschodu, których w Polsce jest coraz więcej. Zapewnienie im usług, a także profesjonalnej obsługi formalnej wymaga korzystania ze specjalistycznej wiedzy językowej. Pracą (...)

Grawerowanie

2017-08-14 | Katarzyna

frazy kluczowe: ekonomia, finanse, grawerowanie, przedsiębiorstwa, usługi

(...) akcesoria do ploterów, pojawiające się w bardzo rozmaitych wariantach. Jak odnieść sukces na grawerowaniu? Warto postawić na świadomy marketing i pozytywne kontakty z klientami. Grawerować można bardzo wiele powierzchni, o czym klienci nie zawsze wiedzą. Trzeba zatem delikatnie uświadamiać ich jak mnóstwo opcji (...)

Zagraniczne konto walutowe

2017-07-31 | Paulina

frazy kluczowe: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

(...) Prowadzenie działalności gospodarczej za granicą w wielu wypadkach jest bardzo korzystne. Przede wszystkim niektóre kraje prowadzą bardzo przyjazną dla przedsiębiorców politykę podatkową. Sprawia to, że coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej firmy za granicą. Bardzo ważne jest jednak, aby w takiej sytuacji posiadać konto zagraniczne. Nie ma z tym większego problemu - zagraniczne banki dopuszczają możliwość założenia konta przez osobę, która nie ma w danym państwie miejsca stałego pobytu. Bardzo ważne jest jednak, aby możliwie jak (...)

Ugruntowana firma adwokacka na rynku

2017-07-06 | Joanna

frazy kluczowe: ekonomia, finanse, przedsiębiorstwa

(...) W naszej firmie adwokackiej robimy wszystko co w naszej mocy, aby zadowolenie klientów zawsze stało na pierwszym miejscu, a jakość naszych usług przerastała najśmielsze ich oczekiwania. Wieloletnia praktyka sądownicza, adwokacka oraz doradcza z zakresu specyfiki rozumienia prawa stawia nas w pierwszym rzędzie w kategorii firm adwokackich w naszym województwie i powoduje wypływanie na kolejne rejony Polski. Świadczenie naszych usług klientom w sądzie i poza nim jest naszą główną działalnością, a grupa doświadczonych pracowników umiejętnie radzi sobie w niesieniu (...)

Animacje reklamowe i video marketing w Clipshop

2017-07-03 | Katarzyna

frazy kluczowe: biznes, film, finanse, marketing, przedsiębiorstwa, reklama, video

(...) marketingu internetowego. Video marketing to dużo niższe koszty w porównaniu z reklamą telewizyjną. Treść wizualna jest dużo lepszym przekazem od tekstu. Video marketing może przybierać różne formy. Mogą to być np. filmy (...)

Badanie satysfakcji klienta

2017-06-19 | Paulina

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, przedsiębiorstwa

(...) Obecnie rynek sprzedaży produktów jest bardzo napięty. Firmy chcąc zdobyć klienta prześcigają się w różnych promocjach, zniżkach, programach lojalnościowych oraz innych benefitach. Wgłębiając się jednak w proces sprzedaży musimy być świadomi, że klient decydując się na skorzystanie z danej oferty nie kupuje tylko samego produktu. kupuje wszystko co jest z nim związane. Całą otoczkę wytworzoną wokół niego przez producenta lub sprzedawcę.W skład tego często wchodzi wystrój lokalu. Dużo przyjemniej robi się zakupy w modnym, ładnie urządzonym i czystym lokalu, aniżeli w małym, (...)

Kwiaciarnie w Gliwicach z dostawą

2017-05-11 | Katarzyna

frazy kluczowe: dostawa, ekonomia, florystyka, kwiaty, pieniądz, poczta, przedsiębiorstwa

(...) Która kobieta nie lubi kwiatów? Kwiaty bardzo często kupujemy z okazji urodzin, imienin, Walentynek czy innych świąt. Kwiaciarnie oferują nam gotowe bukiety, a także możliwe jest wykonanie bukietu z innych kwiatów. Wszystko zależy od okoliczności i od osoby, (...)

Rato - Rozwiązania dla przemysłu

2017-05-03 | Joanna

frazy kluczowe: biznes, finanse, firma, przedsiębiorstwa, przemysł, rato, rozwiązania

(...) każdym kroku. Kompleksowe rozwiązania dla przemysłu dotyczą przede wszystkim wspomagania maszyn znajdujących się w takich zakładach przemysłowych, wiele opiera się w tym względzie na usprawnieniach mechanicznych. (...)

Regeneracja zaworów bezpieczeństwa

2017-04-24 | Katarzyna

frazy kluczowe: bezpieczeństwo, biznes, finanse, naprawa, przedsiębiorstwa, przemysł, regeneracja, zawory

(...) ofert firm, zajmujących się zaworami bezpieczeństwa. Dzięki tej bazie informacji, możemy bez wychodzenia z domu, w wygodny sposób porównywać proponowane nam usługi. Warto z uwagą przeczytać (...)

Odzyskaj należne ci pieniądze

2017-03-07 | Katarzyna

frazy kluczowe: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

(...) Jeśli ktoś jest ci dłużny jakąś kwotę pieniędzy i za wszelką cenę stara się uniknąć ich oddania, to warto pomyśleć nad tym, aby wspomóc się jakąś firmą windykacyjną. Tego rodzaju firmy pomagają w ściąganiu należności. Nic oczywiście nie jest za darmo. Za taką usługę musimy jak najbardziej zapłacić. Zazwyczaj jest to jakaś część od pieniędzy, które ktoś jest nam winny. Jeśli rzeczywiście są to spore pieniądze, to nie warto zwlekać, aż nasz dłużnik ucieknie na przykład za granicę. Takie przypadki naprawdę się zdarzają, a wtedy odzyskanie pieniędzy jest (...)