Witamy!

Blog o finansach i bankowości oraz jak inwestować w skarby na przyszłość

Styczeń 2018 Grudzień 2017 Listopad 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017 Marzec 2017

Polecamy:

Naprawa pomp i sprężarek, cięcie laserowe oraz wod

2017-11-22 | Katarzyna

frazy kluczowe: pompy, sprężarki, serwis, usługi, naprawa

Naprawa pomp i sprężarek, cięcie laserowe oraz cięcie wodą są w Polsce coraz popularniejsze. Widzimy rosnący trend na wykorzystywanie w naszym kraju odnawialnych źródeł energii, zarówno w przedsiębiorstwach, jak i codziennym życiu. Jest to również widoczne w branżach zajmujących się naprawą, zabezpieczeniem antykorozyjnym, czy po prostu budownictwem. 
Są to na pewno metody innowacyjne, kosztowne, natomiast nieinwazyjne, pozwalające na zaoszczędzenie firmom czasu, a jak wiadomo czas to pieniądz. Polska jest krajem ciągle rozwijającym się, szukającym nowych rozwiązań technologicznych, a takie usługi jak cięcie laserowe oraz cięcie wodą na pewno do tego typu rozwiązań się kwalifikują. Naprawa oraz modernizacja pomp i sprężarek polega przede wszystkim na przebudowie komory dławicowej związanej z zabudową nowych uszczelnień mechanicznych czołowych w dotychczasowym miejscu pracy pakunku sznurowego, nakładaniu powłok kompozytowych w celu zabezpieczenia części pompy przed erozją, korozją, kawitacją w celu poprawienia pracy pompy. 
Dzięki temu można w sposób szybki i solidny cieszyć się z urządzeń bez konieczności wymieniania ich na nowe. Cięcie laserowe można scharakteryzować jako możliwość wycinania detali o dowolnych kształtach oraz rozmiarach. Zapewniając wysoką powtarzalność, dokładność, a także jakość wycinanych detali przy wysokiej wydajności i szerokim zakresie stosowania. Cięcie wodą zapewnia pracę na dowolnych materiałach, zaczynając od najtwardszych jak ceramika do miękkich jak pianki. Dzięki zastosowaniu strumienia wody o odpowiednio wysokim ciśnieniu możliwe jest bardzo precyzyjne cięcie.
Dowiedz się więcej o ofercie na http://maszzap.com.pl

'

Zdjęcia naszego reportera
pompy
sprężarki
serwis
usługi
naprawa

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: