Witamy!

Blog o finansach i bankowości oraz jak inwestować w skarby na przyszłość

Czerwiec 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017 Marzec 2017

finanse

Rato - Rozwiązania dla przemysłu

2017-05-03 | Joanna

frazy kluczowe: biznes, finanse, firma, przedsiębiorstwa, przemysł, rato, rozwiązania

(...) najważniejsze w tym wszystkim jest jednak to, aby takie rozwiązania zostały jak najlepiej do danego zakładu wprowadzone, a nad tym muszą już popracować doświadczeni fachowcy. Wcale nie jest to prostym zadaniem, dlatego (...)

Regeneracja zaworów bezpieczeństwa

2017-04-24 | Katarzyna

frazy kluczowe: bezpieczeństwo, biznes, finanse, naprawa, przedsiębiorstwa, przemysł, regeneracja, zawory

(...) dopuszczalną normę, zawór otwiera się, pozwalając na obniżenie jego wartości. Takie urządzenia montuje się przy instalacjach grzewczych, ciśnieniowych, parowych, a także i podgrzewaczach (...)

Odzyskaj należne ci pieniądze

2017-03-07 | Katarzyna

frazy kluczowe: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

(...) nie jest niemożliwe, o czym mogło przekonać się już bardzo wielu dłużników. Jak wygląda windykacja za granicą? Otóż bardzo podobnie jak u nas. Osoba dłużna pieniądze jest odnajdywana i następuje próba ściągnięcia z niej pieniędzy. Windykacja międzynarodowa działa stosunkowo dobrze. Jeśli wybierzemy firmę, która naprawdę sprawnie ściąga długi, to będziemy jak najbardziej zadowoleni. Jest wiele firm windykacyjnych. Niektóre trudnią się tylko i wyłącznie ściąganiem długów z zagranicy. Warto więc zagwarantować sobie właśnie taką pomc z windykacją należności np. poprzez (...)