Witamy!

Blog o finansach i bankowości oraz jak inwestować w skarby na przyszłość

Listopad 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017 Marzec 2017

finanse

W jaki sposób walczyć z firmami ubezpieczeniowymi

2017-11-22 | Joanna

frazy kluczowe: dopłaty, finanse, oc, odszkodowania, pieniądze

(...) niektórych ubezpieczycieli. Dzięki nowym regulacjom łatwiej jest dostać pieniądze za uszkodzony pojazd, jeśli jednak chodzi o szkody osobowe, w tym względzie nic się nie zmieniło. Wielu rozgoryczonych klientów starało się uzyskać pomoc u rzecznika ubezpieczonych, który obecnie nosi nazwę rzecznika finansowego, pytając o to jak (...)

Outsourcing księgowy

2017-09-10 | Paulina

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse

(...) Czy wiesz, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na profesjonalny outsourcing? Nie ma w tym nic dziwnego - to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które przynosi wymierne zyski. Zastanówmy się zatem dlaczego usługi outsourcingu księgowości są tak korzystne z punktu widzenia współczesnej firmy. Po pierwsze, nie trzeba zatrudniać własnego zespołu do spraw księgowości. A jak wiadomo, wiąże się to z niemałymi komplikacjami. Należy dokonać rekrutacji, wybrać najlepszych i... Mieć nadzieję, że się sprawdzą. Nigdy zaś nie ma tej stu procentowej pewności. (...)

Grawerowanie

2017-08-14 | Katarzyna

frazy kluczowe: ekonomia, finanse, grawerowanie, przedsiębiorstwa, usługi

(...) pomysł na biznes. Tym bardziej, że nowe i używane plotery są łatwo dostępne i można je dostać bez nadmiernej fatygi. Wystarczy zwrócić uwagę na jakość sprzętu i jego źródło. Choć wydaje się, że nowy ploter jest pewniejszą inwestycją - przy wiarygodnym sprzedającym można natknąć się na naprawdę bardzo (...)

Zagraniczne konto walutowe

2017-07-31 | Paulina

frazy kluczowe: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

(...) najwcześniej złożyć stosowny wniosek (dowiedz się więcej). Wtedy stworzone zostanie konto, które będzie służyło do gromadzenia kapitału osoby, która w danym państwie założyła firmę. Zagraniczne konto walutowe poddane jest podobnym rygorom jak konta, które zostały założone w Polsce. Przede wszystkim bardzo dogodna jest możliwość szybkiego przewalutowania zgromadzonych środków. Dokonuje się tego przez wydanie stosownej dyspozycji za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej. Prowizja za taką czynność jest niewielka, dzięki czemu niektórzy (...)

Szkolenia dla branży IT z Amazon AWS

2017-07-18 | Katarzyna

frazy kluczowe: biznes, finanse, firma, pieniądz, pracownik, rozwój, szkolenia

(...) studiów.Cały czas musimy się dokształcać i zdobywać nową wiedzę. Wiele przedsiębiorstw potrzebuje ścisłych specjalistów, którzy będą posiadali ogromną wiedzę z wąskiej dziedziny, jednak niezwykle istotnej i potrzebnej dla firmy. Doskonałym przykładem istnienia (...)

Ugruntowana firma adwokacka na rynku

2017-07-06 | Joanna

frazy kluczowe: ekonomia, finanse, przedsiębiorstwa

(...) pomocy tysiącom osób, które z różnych przyczyn straciły nadzieję na zmianę swojego życia lub które borykają się z rozmaitymi problemami na tle przestrzegania prawa. Poza nieustannym rozwojem naszej firmy w kontekście zwiększania kompetencji oraz kwalifikacji naszych pracowników, w ostatnim czasie przeprowadziliśmy także gruntowną restrukturyzacje wyglądu i funkcjonalności naszej strony internetowej, aby wyjść jeszcze bliżej do naszych klientów i ułatwić im komunikację z nami na każdym polu związanym z ich wymogami i oczekiwaniami. Od pewnego czasu każdy z (...)

Animacje reklamowe i video marketing w Clipshop

2017-07-03 | Katarzyna

frazy kluczowe: biznes, film, finanse, marketing, przedsiębiorstwa, reklama, video

(...) wykorzystywana jest do filmu. Nazywana jest również CGI (Computer Generated Imagery lub Computer Generated Imaging). Pierwsze animacje pojawiły się w latach 70-tych XX wieku, a pierwszym filmem pełnometrażowym stworzonym za pomocą (...)

Rato - Rozwiązania dla przemysłu

2017-05-03 | Joanna

frazy kluczowe: biznes, finanse, firma, przedsiębiorstwa, przemysł, rato, rozwiązania

(...) najważniejsze w tym wszystkim jest jednak to, aby takie rozwiązania zostały jak najlepiej do danego zakładu wprowadzone, a nad tym muszą już popracować doświadczeni fachowcy. Wcale nie jest to prostym zadaniem, dlatego (...)

Regeneracja zaworów bezpieczeństwa

2017-04-24 | Katarzyna

frazy kluczowe: bezpieczeństwo, biznes, finanse, naprawa, przedsiębiorstwa, przemysł, regeneracja, zawory

(...) dopuszczalną normę, zawór otwiera się, pozwalając na obniżenie jego wartości. Takie urządzenia montuje się przy instalacjach grzewczych, ciśnieniowych, parowych, a także i podgrzewaczach (...)

Odzyskaj należne ci pieniądze

2017-03-07 | Katarzyna

frazy kluczowe: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

(...) utrudnione, jednak nie jest niemożliwe, o czym mogło przekonać się już bardzo wielu dłużników. Jak wygląda windykacja za granicą? Otóż bardzo podobnie jak u nas. Osoba dłużna pieniądze jest odnajdywana i następuje próba ściągnięcia z niej pieniędzy. Windykacja międzynarodowa działa stosunkowo dobrze. Jeśli wybierzemy firmę, która naprawdę sprawnie ściąga długi, to będziemy jak najbardziej zadowoleni. Jest wiele firm windykacyjnych. Niektóre trudnią się tylko i wyłącznie ściąganiem długów z zagranicy. Warto więc zagwarantować sobie właśnie taką pomc z windykacją (...)