Witamy!

Blog o finansach i bankowości oraz jak inwestować w skarby na przyszłość

Listopad 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017 Marzec 2017

ekonomia

Przydatność tłumaczeń językowych

2017-11-27 | Joanna

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, przedsiębiorstwa, tłumaczenia, usługi

(...) przedsiębiorstwa? Rynek polski stara się w tej chwili otwierać znacząco na rynki wschodnie, dlatego też bardzo chętnie wykorzystuje profesjonalne i realizowane przez wyspecjalizowane podmioty tłumaczenia rosyjskiego. Język rosyjski stał się istotny z kilku względów. Gospodarka Ukrainy jest na naprawdę krytycznym poziomie i przedsiębiorstwa (...)

Outsourcing księgowy

2017-09-10 | Paulina

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse

(...) Natomiast profesjonalny outsourcing księgowy pozostawia odpowiedzialność po drugiej stronie, u zewnętrznej firmy. Chodzi tutaj o jej dobre imię i renomę - jeśli wybierze się odpowiednie biuro, nie ma obaw o potencjalne błędy. Wystarczy jedynie zebrać opinie o usługodawcy i sprawdzić jego doświadczenie wraz z kwalifikacjami. Jeśli już mówimy o doświadczeniu, to kolejny mocny atut outsourcingu. Pracownicy stykają się bowiem z różnymi sytuacji i wciąż mają kontakt z klientami o różnej wielkości rachunków. Twoja firma rozwija się, a co za tym idzie, potrzeby (...)

Grawerowanie

2017-08-14 | Katarzyna

frazy kluczowe: ekonomia, finanse, grawerowanie, przedsiębiorstwa, usługi

(...) Żyjemy w świecie, w którym wszystko wydaje się pochodzić z masowej produkcji. Nic dziwnego, że wielu ludzi ma dosyć i marzy o odrobinie indywidualizmu... Którą na szczęście da się osiągnąć niewielkim kosztem. Wystarczy spojrzeć na profesjonalne grawerowanie w Piasecznie, aby się o tym przekonać! To świetny (...)

Ugruntowana firma adwokacka na rynku

2017-07-06 | Joanna

frazy kluczowe: ekonomia, finanse, przedsiębiorstwa

(...) W naszej firmie adwokackiej robimy wszystko co w naszej mocy, aby zadowolenie klientów zawsze stało na pierwszym miejscu, a jakość naszych usług przerastała najśmielsze ich oczekiwania. Wieloletnia praktyka sądownicza, adwokacka oraz doradcza z zakresu specyfiki rozumienia prawa stawia nas w pierwszym rzędzie w kategorii firm adwokackich w naszym województwie i powoduje wypływanie na kolejne rejony Polski. Świadczenie naszych usług klientom w sądzie i poza nim jest naszą główną działalnością, a grupa doświadczonych pracowników umiejętnie radzi sobie w niesieniu (...)

Badanie satysfakcji klienta

2017-06-19 | Paulina

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, przedsiębiorstwa

(...) brudnym kiosku. Z większą chęcią również wracamy do miejsc, które nam się podobają. Z natury każdy człowiek jest estetą i przykłada ogromną wagę do takich rzeczy. Innym ważnym elementem jest samo opakowanie produktu. Ładnie, ekskluzywnie zapakowany produkt ma dla nas większą wartość. Sprawia wrażenie, że sprzedawca czy producent dba o swoje produkty i daje do zrozumienia, że ich wartość jest wysoka. Do tego wszystkiego dochodzi również jakość świadczonej obsługi klienta.Obecnie firmy kładą duży nacisk na profesjonalne podejście do klienta. Swoich pracowników wysyłają na (...)

Kwiaciarnie w Gliwicach z dostawą

2017-05-11 | Katarzyna

frazy kluczowe: dostawa, ekonomia, florystyka, kwiaty, pieniądz, poczta, przedsiębiorstwa

(...) dla której kupujemy kwiaty.Kwiaciarnia internetowa to obecnie bardzo popularna rzecz. Możemy zamówić bukiet przez internet, zapłacić za niego przelewem. Istnieją także kwiaciarnie, które oferują nam dostarczenie bukietu do danej osoby. Wysyłka kwiatów (...)

Zewnętrzna obsługa finansowo-księgowa od BSO

2017-03-08 | Paulina

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, księgowość, pieniądz, rachunkowość

(...) dobierania zespołu. I tutaj pojawia się zewnętrzna obsługa finansowo-księgowa. Korzyści związane z outsourcingiemJeśli interesują Cię korzyści jakie daje księgowość w outsourcingu, to przede wszystkim masz gwarancję na to, że bieżące doradztwo podatkowe oraz rachunkowość są zgodne ze wszystkimi obowiązującymi przepisami, zawsze masz (...)