Witamy!

Blog o finansach i bankowości oraz jak inwestować w skarby na przyszłość

Listopad 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017 Marzec 2017

biznes

Przydatność tłumaczeń językowych

2017-11-27 | Joanna

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, przedsiębiorstwa, tłumaczenia, usługi

(...) Tłumaczenia językowe są powszechnie stosowanymi usługami na rynkach konsumenckich. Zapoznanie się z pewnymi usługami na rynku jest bardzo ważne dla możliwości skutecznego prowadzenia własnego biznesu i realizacji swoich wszystkich planów biznesowych. Jak wygląda w tej chwili struktura zapotrzebowania językowego i czego oczekują (...)

Outsourcing księgowy

2017-09-10 | Paulina

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse

(...) Czy wiesz, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na profesjonalny outsourcing? Nie ma w tym nic dziwnego - to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które przynosi wymierne zyski. Zastanówmy się zatem dlaczego usługi outsourcingu księgowości są tak korzystne z punktu widzenia współczesnej firmy. Po pierwsze, nie trzeba zatrudniać własnego zespołu do spraw księgowości. A jak wiadomo, wiąże się to z niemałymi komplikacjami. Należy dokonać rekrutacji, wybrać najlepszych i... Mieć nadzieję, że się sprawdzą. Nigdy zaś nie ma tej stu procentowej pewności. (...)

Coach idelany

2017-08-17 | Katarzyna

frazy kluczowe: biznes, coaching, trening

(...) Wiele osób, które nie chcą pracować na nudnym, standardowym etacie, a pragną od życia trochę większych możliwości realizacji zastanawiają się nad tym jak zostać coachem. Wbrew pozorom nie jest to takie bardzo proste zadanie, bowiem nie każdy może zostać coachem, do tego wymagane są pewne psychiczne i mentalne predyspozycje. Coaching indywidualny wymaga nie tylko talentu, niezbędne jest tu również odpowiednie wykształcenie i ciężka praca, bowiem sukcesy nie pojawiają się od razu, trzeba na nie ciężko pracować i być bardzo cierpliwym. W Polsce dość często organizowane są szkolenia i kursy dla (...)

Zagraniczne konto walutowe

2017-07-31 | Paulina

frazy kluczowe: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

(...) Prowadzenie działalności gospodarczej za granicą w wielu wypadkach jest bardzo korzystne. Przede wszystkim niektóre kraje prowadzą bardzo przyjazną dla przedsiębiorców politykę podatkową. Sprawia to, że coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej firmy za granicą. Bardzo ważne jest jednak, aby w takiej sytuacji posiadać konto zagraniczne. Nie ma z tym większego problemu - zagraniczne banki dopuszczają możliwość założenia konta przez osobę, która nie ma w danym państwie miejsca stałego pobytu. Bardzo ważne jest jednak, aby możliwie jak (...)

Szkolenia dla branży IT z Amazon AWS

2017-07-18 | Katarzyna

frazy kluczowe: biznes, finanse, firma, pieniądz, pracownik, rozwój, szkolenia

(...) Szkolenia odgrywają coraz istotniejszą rolę w naszym wykształceniu. Wielu z nas zastanawia się jednak co dają szkolenia specjalistyczne. Niestety, ale w dwudziestym pierwszym wieku realia pracy zmieniają się drastycznie. Nie wystarczy tylko i wyłącznie skończyć (...)

Animacje reklamowe i video marketing w Clipshop

2017-07-03 | Katarzyna

frazy kluczowe: biznes, film, finanse, marketing, przedsiębiorstwa, reklama, video

(...) Animacje reklamowe i video marketing ( zobacz tutaj ) to narzędzia, które wykorzystuje się we współczesnej reklamie. Animacje reklamowe są sztuką polegającą na tworzeniu ruchomych obrazów przy pomocy komputerów. Bardzo ważna w (...)

Badanie satysfakcji klienta

2017-06-19 | Paulina

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, przedsiębiorstwa

(...) Obecnie rynek sprzedaży produktów jest bardzo napięty. Firmy chcąc zdobyć klienta prześcigają się w różnych promocjach, zniżkach, programach lojalnościowych oraz innych benefitach. Wgłębiając się jednak w proces sprzedaży musimy być świadomi, że klient decydując się na skorzystanie z danej oferty nie kupuje tylko samego produktu. kupuje wszystko co jest z nim związane. Całą otoczkę wytworzoną wokół niego przez producenta lub sprzedawcę.W skład tego często wchodzi wystrój lokalu. Dużo przyjemniej robi się zakupy w modnym, ładnie urządzonym i czystym lokalu, aniżeli w małym, (...)

Rato - Rozwiązania dla przemysłu

2017-05-03 | Joanna

frazy kluczowe: biznes, finanse, firma, przedsiębiorstwa, przemysł, rato, rozwiązania

(...) Innowacyjne rozwiązania dla przemysłu podbijają współczesny rynek, dlatego też nic dziwnego, że wiele zakładów przemysłowych chętnie decyduje się na zainwestowanie w nie swoich pieniędzy. Zdecydowanie (...)

Regeneracja zaworów bezpieczeństwa

2017-04-24 | Katarzyna

frazy kluczowe: bezpieczeństwo, biznes, finanse, naprawa, przedsiębiorstwa, przemysł, regeneracja, zawory

(...) ciśnieniowej, służący do zabezpieczenia układu przed nadmiernym wzrostem ciśnienia zarówno czynników lotnych jak i ciekłych. Jego działanie polega na tym, że gdy wartość ciśnienia pracy, przekroczy (...)

Zewnętrzna obsługa finansowo-księgowa od BSO

2017-03-08 | Paulina

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, księgowość, pieniądz, rachunkowość

(...) Zastanawiasz się czym jest zewnętrzna usługa outsourcingu księgowości  To niesamowita usługa, która przywędrowała do nas z Zachodu. Jej fanami są właściciela największych firm, zarządy gigantów. Nie każdy z nas musi znać się podczas tworzenia swojego biznesu na wszystkim. Istotny jest przede wszystkim główny pomysł oraz umiejętność (...)

Odzyskaj należne ci pieniądze

2017-03-07 | Katarzyna

frazy kluczowe: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

(...) Jeśli ktoś jest ci dłużny jakąś kwotę pieniędzy i za wszelką cenę stara się uniknąć ich oddania, to warto pomyśleć nad tym, aby wspomóc się jakąś firmą windykacyjną. Tego rodzaju firmy pomagają w ściąganiu należności. Nic oczywiście nie jest za darmo. Za taką usługę musimy jak najbardziej zapłacić. Zazwyczaj jest to jakaś część od pieniędzy, które ktoś jest nam winny. Jeśli rzeczywiście są to spore pieniądze, to nie warto zwlekać, aż nasz dłużnik ucieknie na przykład za granicę. Takie przypadki naprawdę się zdarzają, a wtedy odzyskanie pieniędzy jest (...)