Witamy!

Blog o finansach i bankowości oraz jak inwestować w skarby na przyszłość

Listopad 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017 Marzec 2017

Animacje reklamowe i video marketing w Clipshop

2017-07-03 | Katarzyna

frazy kluczowe: biznes, finanse, przedsiębiorstwa, film, reklama, video, marketing

Animacje reklamowe i video marketing ( zobacz tutaj ) to narzędzia, które wykorzystuje się we współczesnej reklamie. Animacje reklamowe są sztuką polegającą na tworzeniu ruchomych obrazów przy pomocy komputerów. Bardzo ważna w animacji jest animacja 2D (płaska, dwuwymiarowa).
Coraz częściej wykorzystywana jest animacja 3D (trójwymiarowa). Pojawienie się serwisów internetowych takich jak You Tube wpłynęło na rozwój animacji amatorskich. Animacja wykorzystywana jest do filmu. Nazywana jest również CGI (Computer Generated Imagery lub Computer Generated Imaging). Pierwsze animacje pojawiły się w latach 70-tych XX wieku, a pierwszym filmem pełnometrażowym stworzonym za pomocą animacji był Toy Story - chcesz wiedzieć więcej i filmach reklamowych? Zobacz tutaj 
Filmem, które powstał za pomocą animacji był m. in. Gdzie jest Nemo? Shrek, Potwory i spółka. 

Video marketing jest jednym z najpopularniejszych form marketingu internetowego. Video marketing to dużo niższe koszty w porównaniu z reklamą telewizyjną. Treść wizualna jest dużo lepszym przekazem od tekstu. Video marketing może przybierać różne formy. Mogą to być np. filmy instruktażowe związane z użytkowaniem produktu, filmy prezentujące produkty, poradniki, animacje, filmiki z humorem. Najwięcej firm z branży reklamowej znajduje się w Warszawie. Aby zrealizować np filmy szkoleniowe należy wybrać warszawskie firmy zajmujące się produkcją filmową. Warszawskie firmy zajmują się produkcją filmową to m. in. Clipshop. Firmy te zajmują się m. in. produkcją filmów reklamowych, filmów dokumentalnych, videoklipów, filmów korporacyjnych, filmów szkoleniowych, relacji z eventów.

'

Zdjęcia naszego reportera
biznes
finanse
przedsiębiorstwa
film
reklama
video
marketing

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: